Jaunam verslui

Pradedant naują verslą  neužtenka vien idėjos ir tikėjimo, kad jūsų verslas bus pelningas. Naujo verslo pradžia sudėtingas procesas. Idėjos išgryninimas, skambaus pavadinimo sugalvojimas – tik ledkalnio viršūnė. Laukia ir daug kitų sudėtingesnių darbų, tokių kaip: apsisprendimas, kokį verslo tipą pasirinkti, verslo steigimo procesai, tiekėjų susiradimas, klientų išgryninimas ir kiti verslą nuolat lydintys darbai.

Šiais laikais mes labiausiai linkę informacijos ieškoti internete. Taip, internete informacijos apie verslo pradžią rasite tikrai daug. Tačiau kaip tokioje gausoje nepasiklysti? Kaip atsirinkti tai, kas reikalinga būtent jūsų verslo idėjos įgyvendinimui?  Kiekvienas verslas unikalus, todėl ir jo pradžia unikali. O informacija internete yra bendrinė, pateikiama visiems. Kol atsirinksite jums reikiamą informaciją sugaišite begalę laiko, perskaitysite daug jums nereikalingos informacijos, o atsakymų į visus klausimus vis tiek nerasite.

Kitas pavojus, ieškant informacijos internete yra tas, kad ta informacija yra teorinė, o kuriant verslą praktiškai susiduriama su daug klausimų, į kuriuos atsakymų ieškoti teks iš naujo. Taip sugaištama daug brangaus laiko, o jūsų verslo pradžia vis nukeliama, tad mes siūlome bendradarbiauti.

Kuo mes galime jums padėti:

  • Patarsime dėl verslo tipo pasirinkimo

Steigiant verslą visuomet kyla klausimas, kokį verslo formą  pasirinkti. Visų pirma reikia pasirinkti ar verslą vykdyti verčiantis individualia veikla ar steigti juridinį asmenį. Patarsime, kokia verslo forma jūsų idėjai tinka labiausiai. Suprantamai paaiškinsime jums įmonių tipų skirtumus, privalumus, galimybes ir mokesčių subtilybes.

  • Padėsime įsteigti verslą

Jeigu verslą  vystysite verčiantis individualia veikla, informuosime, kur turite kreiptis dėl verslo registravimo, kokius pateikti dokumentus. Jeigu nusprendėte steigti juridinį asmenį suteiksime reikiamą informaciją kaip įsteigti įmonę savarankiškai arba įgyvendinsime įmonės įsteigimo procesą už jus nuo pradžių iki galo.

  • Padėsime buhalterinės apskaitos tvarkyme

Buhalterinė apskaita būtina nesvarbu, kokią verslo formą jūs pasirinkote. Tiesiog vienu atveju ji paprastesnė, kitu sudėtingesnė. Suteiksime kokybiškas buhalterinės apskaitos paslaugas, pakonsultuosime, patarsime.

Pasirašius ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį, galimos įvairios tarpusavio bendradarbiavimo sąlygos, suteikiant dalį paslaugų nemokamai.